O nas

Jesteśmy M&M&M’s czyli Monika, Michał i Małgosia.

Jeszcze jako podwójne „M”, postanowiliśmy sobie kiedyś, że co roku będziemy mieli genialne wakacje i od tego czasu robimy wszystko by to postanowienie stale realizować. W 2009 odwiedziliśmy Chorwację. Niestety nie ma tu po niej śladu, ponieważ bloga nie było jeszcze wtedy w planach. Wyjazd ten jednak na zawsze pozostanie w naszej pamięci, choćby przez sam fakt tego, że był pierwszy 😉 Rok później spełniło się nasze marzenie o Korsyce. Wtedy również za niewielką inspiracją przyjaciół 😉 powstał pomysł spisywania wakacyjnych wrażeń. Dziś z dumą patrzymy na listę naszych podróży. Postanowienie sprzed lat udało się zrealizować z nawiązką i do corocznych wakacyjnych wyjazdów dorzucić kilka mniejszych.

W 2017 roku blog obchodził swoje 7 urodziny. Po latach ascetycznego wyglądu i zakotwiczenia pod dość przypadkowymi adresami www, przyszedł czas na zmiany. W ładniejszej skórce, jako „Notatki z podróży” mamy nadzieję dalej prowadzić nasz internetowy podróżniczy pamiętnik.

W lipcu 2018 do drużyny dołączyło kolejne „M” – nasza córka Małgosia. Choć podróżowanie nabrało nieco innych kształtów, to mamy nadzieję, że skutecznie zaszczepimy w niej wyjazdowego bakcyla. Nie czekaliśmy długo, rozpoczęliśmy gdy miała 6 miesięcy.

Write A Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.